Beebi une seminar

Teejuht hea uneni esimesel eluaastal (5-12-elukuud)

(Saadaval vaid eesti keeles)

Naudin nüüd emarolli hoopis enam

Seminar 6-12-kuuste laste une kohta päästis minu närvikava ja suhted mehega. Pärast nende nippide kasutuselevõttu magab mu aasta ja ühekuune öö läbi ilma ärkamata 11-12 tundi, varem võisime sellisest asjast vaid “und” näha, samuti on päevauned paigas ning ta uinub enamasti iseseisvalt, oma voodis, ilma nututa. Naudin nüüd emarolli hoopis enam ja ootan uue beebi sündi, sest tean juba ette, et sel korral läheb meil selle uneteemaga lihtsamalt.

– Sigrit

Mul ei teki enam ärevust õhtuse magamapaneku eel

Sain seminarilt väga põhjaliku ülevaate beebide une parandamisest. Kui enne olid minu teadmised selles osas lünklikud (informatsiooni antud teemal leidub väga palju, kuid palju on ka vastuolusid ja nüansse), siis sealt leidsin vastused oma küsimustele ja kõhklustele. Omandatud teadmiste rakendamine päästis minu randmed ja selja, mis olid rohkest ja pidevast kussutamisest üles ütlemas. Tänu sellele on minu lapse ja ka minu enda uni oluliselt paranenud ning mul ei teki enam ärevust õhtuse magamapaneku eel. Samuti sain tagasi aja iseendale ja mehele.

– Liisi

7.elukuuks magas beebi öösiti 11 tundi järjest

Olime pool aastat väga hädas beebi lühikeste päevaunedega, mis kestsid vaid 30-45 minutit, ning magama panekuga, mis tähendas meie jaoks pikka nuttu ja kussutamist. Tänu Unehaldja unekeskkonna loomise soovitustele, päevakavadele ja rahustamismeetodile, saime beebi uned 1-2 tunni pikkusteks ja seitsmendaks elukuuks magas beebi öösiti 11 tundi järjest kordagi ärkamata. Meie jaoks oli kõige raskem otsus- kas teha unekooli või mitte, kuid täna võin öelda, et selle tulemusena paranes meie beebi uni ja ärkveloleku kvaliteet ning meie vanematena saime samuti palju rohkem oma aega, mis aitas suhet tervena hoida. Oleme väga tänulikud Unehaldja soovitustele!

– Diana

Emmel on nüüd vaba aega ka!

Unehaldjas on oma ala proff, kes teab, mida ta teeb ja teeb seda hea südamega ja soovist aidata unevõlas emmesid ja beebisid. Tean, et paljusid vanemaid hirmutab sõna “unekool”, kuid leian, et nende teadmised selles osas on puudulikud või pärinevad kallutatud allikast. Unekool ei pea tähendama lapse üksi nutma jätmist, et nuta kui tahad, aga me näeme alles hommikul- sugugi mitte. Unehaldja unekool ongi just selline, mis aitab õpetada beebisid iseseisvalt uinuma KOOS ema abiga. Sekkumine on täiesti lubatud ja okei. Jah sa võid võtta beebi sülle, jah sa võid teha talle pai, jah sa võid vaadata talle silma! Meetodeid on erinevaid ja kindlasti leiab iga ema omale sobiva. Mul on tohutult hea meel, et ma leidsin tee Unehaldjani, sest tema abiga sai beebi uinumine ja uni palju paremaks ja emmel on nüüd selle arvelt vaba aega ka!

– Triinu

Meid aitas Unehaldja seminar väga

Meid aitas Unehaldja seminar väga väga palju und paremaks saada. Lapsevanemad peavad lähtuma oma lapsest – kas nad soovivad unekooli teekonna ette võtta või mitte, sest mõnele beebile see sobib ja mõnele mitte- siis tuleb leida lihtsalt see tee, mis just teie perele sobilik on.

– Kertu

Soovitame!

Kolmanda lapse vanematena olime laste une kohta üht-teist lugenud ja kogenud, ent Unehaldja seminar andis meile veel palju uut teadmist. Saime näiteks juurde tehnikaid ja enesekindlust, kuidas aidata lapsel õppida end uinumiseks rahustama. Seminari algusest peale oli näha, et Unehaldjas on pädev, valdab teemat süvitsi ja tal on väga palju jagada. Meeldis, et tal on erialane haridus ning ta käsitles teemat süsteemselt ja selgelt. Salvestuse järel saadetud kokkuvõtlik PDF-fail oli samuti meeldiv üllatus. Soovitame!

– Kristel

Oskan nüüd palju paremini aru saada oma lapse unest

Jäin uneseminariga väga rahule – sain olemasolevatele teadmistele kinnitust ning uusi teadmisi ohtralt juurde. Oskan nüüd palju paremini aru saada oma lapse unest ning sellest, kuidas emana seda suunata saan. Kokkuvõttes võidame sellest nii mina kui ka laps. Olen südamest tänulik, et sellisel seminaril osaleda sain ning soovitan seda kõikidele värsketele vanematele, kes maadlevad uneprobleemidega.

– Marit

Seminar annab Sulle

ülevaate beebi une bioloogiast ja arengust 5-12-kuuselt,

et saaksid loomulikul teel toetada head und.

ülevaate lapse und mõjutavatest teguritest ning uneregressioonidest esimesel eluaastal,

et oskaksid oma lapse und hinnata ja leida probleemidele lahendused.

paindlikud ning eakohased näidispäevakavad,

millest lähtuda oma lapse päevakava koostamisel.

oskuse kohandada oma lapse päevakava vastavalt tema arengule ja vanusele,

et luua eeldused heaks päeva- ja ööuneks;

juhised turvalise ning und soodustava unekeskkonna loomiseks,

mis aitab saavutada pikemaid uinakuid ja terviklikku ööund.

leebed meetodid lapsele iseseisva uinumise oskuste õpetamiseks,

et tunneksid end lapse uneharjumuste muutmisel enesekindlalt ja rahulikult.

nõuanded enam-levinud uneprobleemide lahendamiseks

et saaksid enesekindlalt muutused ellu viia.

Vaata nüüd!

NB! Tegemist on 2021.aastal toimunud live-seminari salvestusega

40,00

Seminar sobib

N

5-12-kuuste beebide vanematele, kes on hädas oma lapse unega ja/või soovivad paremini mõista, kuidas toetada oma lapse paremat und.

N

Nooremate kui 5-kuuste beebide vanematele, kes soovivad ennast järgnevateks kuudeks ette valmistada ja oma lapse und ja arengulisi muutusi paremini mõista.

N

Väsinud vanematele, kelle joaks individuaalnõustamine ei tundu vajalik või võimalik, kuid kes sooviksid konkreetseid soovitusi enda lapse une parandamiseks.

“Mu laps lihtsalt ei maga ja ma ei tea, kuidas teda aidata!”

Ilmselt oled Sa kuulnud juba lugematuid nõuandeid, kuidas oma lapse und parandada nii oma sõbrannalt, emalt, vanaemalt, tädilt kui heasoovlikult võõralt. Võib-olla oled veetnud tunde erinevaid märksõnu guugeldades, et leida see imenipp, mis Sinu lapsel aitaks veidigi paremini magada.

Internet on aga vastukäivaid unenõundeid täis ning hilisõhtutel Google’i abiga vastuseid otsides võid sattuda veelgi suuremasse segadusse, kui Sa enne olid. Teistelt kuuldud nõuanded võivad olla heasoovlikud, kuid parimal juhul on need jagatud kogemused, mitte terviklik lähenemine Sinu lapse unele.

Beebi une seminar annab Sulle kompaktse, põhjaliku ja teadusuuringutel põhineva ülevaate beebi unest pärast vastsündinuiga kuni esimese eluaasta lõpuni koos praktiliste meetoditega, mille abil uneprobleeme hinnata ja lahendada.

Seminari viib läbi magistrikraadiga psühholoog ja unenõustaja Hanna Saar, kes on individuaalselt töötanud enam kui 100 perega, aidates vanematel mõista lapse uneprobleemide põhjuseid ning leida lahendused, mis aitavad kogu perel paremini magada.

Pilet sisaldab:

N

Seminari videosalvestus

Kohene ligipääs ~3-tunnise loeng-seminari videosalvestusele teemade hüperlinkidega hõlpsaks järelvaatamiseks. Sinu ligipääs kehtiv vähemalt 6 kuud.

N

Beebi une käsiraamat

Põhjalik PDF ülevaade kogu loengus käsitletud materjaliga, et leiaksid vajadusel kiiresti endale olulise info

N

Seminari videosalvestus

Kohene ligipääs ~3-tunnise loeng-seminari videosalvestusele teemade hüperlinkidega hõlpsaks järelvaatamiseks. Sinu ligipääs kehtiv vähemalt 6 kuud.

N

Beebi une käsiraamat

Põhjalik PDF ülevaade kogu loengus käsitletud materjaliga, et leiaksid vajadusel kiiresti endale olulise info

Vaata nüüd!

NB! Tegemist on 2021.aastal toimunud live-seminari salvestusega

40,00

Korduma Kippuvad Küsimused

Minu laps on 3-4kuune. Millise seminari peaksin valima?

12-20. nädalaste beebide puhul on sageli tarvis lapse vajadusi individuaalselt hinnata, kuna tegemist on perioodiga, mil toimub palju erinevaid muutuseid nii unes, kui lapse motoorses ja kognitiivses arengus, mis omakorda määravad selle, millist lähenemist on mõistlik kasutada.

3-kuuse lapse puhul vali pigem vastsündinu seminari, kohe 4-kuuseks saava või saanud beebi puhul beebi une seminar.

Vajadusel konsulteeri pärast seminari vaatamist individuaalselt unenõustajaga oma lapse uneplaani osas. Selleks saad kasutada seminarijärgset tuge.

Minu seminari PDF ei avane.

Kui püüad pdf’i avada mobiilivaates, siis võib juhtuda, et see tõesti ei avane. Palun lülitu ümber desktopile ning ava materjalid seal. Kui ka desktopi vaates pdf ei avane, võta palun meiega ühendust aadressil info@unehaldjas.ee ning kirjuta emaili pealkirjaks “Seminari pdf ei avane”.

Kui kaua saan seminari vaadata?

Kõik tasulised seminarid on järelvaadatavad vähemalt 6 kuud ning sageli ka kauem (seminarid aeguvad siis, kui eelnev salvestus on asendunud uue live seminari salvestusega, ning varasemalt seminari järelvaatamise soetanud inimesed on saanud vähemalt 6 kuud ligipääsu).

Seminari pdf lisamaterjalid on allalaaditavad ning jäävad Sinuga igavesti.

Mis saab siis, kui mul on pärast seminari vaatamist veel küsimusi?

On täiesti mõistetav, et pärast seminari vaatamist tunned, et tahaksid siiski veel individuaalselt mõned asjad üle täpsustada. 

Meie soovitus on enne individuaalse konsultatsiooni broneerimist käia põhjalikult läbi seminari lisamaterjali PDF dokument ning vaadata ka seminari salvestusest küsimust tekitavad kohad koos pdf’iga veelkord üle. 


Individuaalnõustamisena on seminari järgselt saadaval järeltoe pakett ja ühekordne unekonsultatsioon.

Ka üksiku(te) küsimus(t)e puhul soovitame broneerida ühekordse unekonsultatsiooni (45-minutit), kuna enamasti eeldab nendele vastamine lisainfo küsimise võimalust nõustaja poolt ning enamasti koorub ühest küsimusest välja mitu uut.

Oled seminari läbinud, ent vajad personaalset nõustamist?

Unehaldjas on Sulle hea meelega abiks! Tutvu seminari järeltoe võimalustega.