Vastsündinu une seminar

Teejuht hea uneni esimesel neljal elukuul

Seminari salvestus on koheselt vaadatav!

(eesti keeles)

Vastsündinu une seminar

Teejuht hea uneni esimesel neljal elukuul

Seminari salvestus on koheselt vaadatav!

(eesti keeles)

Mul on ülimalt hea meel, et sellest seminarist osa võtsin. Sain nii palju kasulikke nippe ja informatsiooni, mis teevad beebi magama saamise lihtsamaks.

– Kadi

Kui beebi elab endale sobilikus rütmis, on beebi kohe rõõmsam -ning sellega ka kohe pere õnnelikum. Kindlasti soovitan eriti esmarasedatele - annab palju vajalikku infot sobiliku rütmi kujundamiseks.

– Gerli

Olles läbinud kõikvõimalikud loengud, on siiski palju teemasid, mida perekoolis ei käsitleta. Sellest sain aru alles siis, kui laps sündis, kuid õnneks oli lapse unega seotud teemad tänu Unehaldja loengule kaetud ning selle võrra lapsevanema roll natukenegi kergem tulema!

– Johanna

Tegemist on loenguga, mida peaks iga lapsevanem juba ennetavalt kuulama, et beebi une korraldamine sujuks paremini.

– Anneli

Väga kasulik kõikidele vanematele, kes soovivad mõista oma lapse une- ja ärkveloleki vajadusi ning vastavalt sellele päeva kujundada.

– Karit

Saime uusi teadmisi, mida oma lapse puhul rakendame. Kindlasti oli kasulik ka seminari järel saadud PDF, kust vajadusel üle lugeda, kui lapse vanus jõuab järgmisse "uneetappi".

– Helen

Olin arvamusel, et kui beebi ära väsib, siis ju ta magama jääb (millal ja kus iganes). Tegelikkus on aga hoopis teine ja beebide uni täielik teadusharu omaette. Sain palju teadmisi ja nippe, mida igapäevaselt kasutada.

– Pauliine

Seminar annab Sulle

ülevaate vastsündinu une bioloogiast ja arengust,

et saaksid loomulikul teel toetada head und.

võime lugeda beebi märguandeid,

et pakkuda lapsele seda, mida ta hetkel vajab.

praktilised juhised nutva või rahutu beebi rahustamiseks,

et tunneksid end lapsega toimetades enesekindlalt ja rahulikult.

paindlikud päevaplaanid esimeseks 16 elunädalaks,

mis aitavad luua eeldused heaks päeva ja ööuneks.

juhised turvalise ning und soodustava unekeskkonna loomiseks,

et alandada imikute äkksurma riski ning soodustada pikemaid uinakuid ja terviklikku ööund.

praktilised meetodid, mille abil aidata oma beebil uinuda

ja leebelt soodustada iseseisvate uinumisoskuste väljakujunemist.

näpunäiteid neljandaks trimestriks,

et saaksid vastsündinu iga nautida.

Vaata juba täna!

Tegemist on seminari salvestusega.

Seminar on järelvaadatav vähemalt 6 kuud alates ostu sooritamise hetkest!

40,00

Seminar sobib

N

lapseootel vanematele, kes soovivad, et beebi vastsündinu iga oleks võimalikult stressivaba

N

kuni 16-nädalase beebi vanematele, kes soovivad kujundada lapsele tervislikud  uneharjumused, soodustada paremat und ning ennetada hilisemaid uneprobleeme

N

keerulise unega vastsündinu vanematele, kes soovivad aidata lapsel paremini magada, et muuta oma ööd rahulikumaks ja päevad kergemaks

Nunnumeeter teeb ületunde

Palju õnne! Sa oled alustamas oma elu kõige pöörasemat ja põnevamat seiklust!

Võib-olla ootad alles oma silmatera tulekut. Võib-olla on ta just saabunud ja te mõlemate kohanete alles oma uue eluga. Aga võib-olla on unetud ööd ja rahutud päevad juba nõudnud oma osa ning Sa oled kurnatud ega suuda uskuda, et beebi maagiline vastsündinuiga on miski, mida Sa tegelikult nautida ei saa. 

Me saame sellest väga hästi aru. Kõigi meie nõustajate tee emarollis algas magamatutest öödest nutuse vastsündinuga! 

Kahjuks ei ole meie võimuses viibutada haldjast võõrasema võlukepikest, et Sinu laps homsest alates öö läbi rahulikult magaks. Sellegipoolest saame anda Sulle praktilised vahendid ja näpunäited, mis aitavad Sul beebi esimestest nädalatest alates kujundada head uneharjumused järgnevateks kuudeks ja aastateks.

Seminari viib läbi Unehaldja unenõustaja, doula ehk pere-ja sünnitoetaja ning imetamis- ja raseduskriisi nõustaja Eliana Koov, kes töötab igapäevaselt unemurede all kannatavate peredega individuaalselt, aidates vanematel mõista lapse uneprobleemide põhjuseid ning leida lahendused, mis aitavad kogu perel paremini magada. Lisaks eelpool loetletud väga laialdasele väljaõppele on Eliana tagataskus ka bakalaureusakraad psühholoogias.

Pilet sisaldab:

N

Seminari video

Ligipääs~3-tunnisele loeng-seminarile oma ala asjatundjalt kogu infoga, mida vastsündinuea unest ning arengust vajad

N

Vastsündinu une käsiraamat

Põhjalik PDF ülevaade kogu loengus käsitletud materjali ning näidis-päevakavadega, et leiaksid vajadusel kiiresti endale olulise info

N

Piiramatu järelvaatamine

Ligipääs seminari videosalvestusele kuni 2023.aasta lõpuni. Hõlpsamaks järelvaatamiseks on teemad varustatud hüperlinkidega. 

N

Seminari video

Ligipöös ~3-tunnisele loeng-seminarile oma ala asjatundjalt kogu infoga, mida vastsündinuea unest ning arengust vajad

N

Vastsündinu une käsiraamat

Põhjalik PDF ülevaade kogu loengus käsitletud materjali ning näidis-päevakavadega, et leiaksid vajadusel kiiresti endale olulise info

N

Piiramatu järelvaatamine

Ligipääs seminari videosalvestusele kuni 2023.aasta lõpuni. Hõlpsamaks järelvaatamiseks on teemad varustatud hüperlinkidega. 

Vaata juba täna!

Tegemist on seminari salvestusega

Seminar on järelvaadatav vähemalt 6 kuud alates ostu sooritamise hetkest!

40,00

minu laps on 3-4kuune. Millise seminari peaksin valima?

12-20. nädalaste beebide puhul on sageli tarvis lapse vajadusi individuaalselt hinnata, kuna tegemist on perioodiga, mil toimub palju erinevaid muutuseid nii unes, kui lapse motoorses ja kognitiivses arengus, mis omakorda määravad selle, millist lähenemist on mõistlik kasutada.

3-kuuse lapse puhul vali pigem vastsündinu seminari, kohe 4-kuuseks saava või saanud beebi puhul beebi une seminar.

Vajadusel konsulteeri pärast seminari vaatamist individuaalselt unenõustajaga oma lapse uneplaani osas. Selleks saad kasutada seminarijärgset tuge.

minu seminari pdf ei avane

Kui püüad pdf’i avada mobiilivaates, siis võib juhtuda, et see tõesti ei avane. Palun lülitu ümber desktopile ning ava materjalid seal. Kui ka desktopi vaates pdf ei avane, võta palun meiega ühendust aadressil info@unehaldjas.ee ning kirjuta emaili pealkirjaks “Seminari pdf ei avane”

Mis saab siis, kui mul on pärast seminari vaatamist veel küsimusi?

On täiesti mõistetav, et pärast seminari vaatamist tunned, et tahaksid siiski veel individuaalselt mõned asjad üle täpsustada. 

Meie soovitus on enne individuaalse konsultatsiooni broneerimist käia põhjalikult läbi seminari lisamaterjali PDF dokument ning vaadata ka seminari salvestusest küsimust tekitavad kohad koos pdf’iga veelkord üle. 


Individuaalnõustamisena on seminari järgselt saadaval järeltoe pakett ja ühekordne unekonsultatsioon.

Ka üksiku(te) küsimus(t)e puhul soovitame broneerida ühekordse unekonsultatsiooni (45-minutit), kuna enamasti eeldab nendele vastamine lisainfo küsimise võimalust nõustaja poolt ning enamasti koorub ühest küsimusest välja mitu uut.

kui kaua saan seminari vaadata?

Kõik tasulised seminarid on järelvaadatavad vähemalt 6 kuud ning sageli ka kauem (seminarid aeguvad siis, kui eelnev salvestus on asendunud uue live seminari salvestusega, ning varasemalt seminari järelvaatamise soetanud inimesed on saanud 6 kuud ligipääsu).

Seminari pdf lisamaterjalid on allalaaditavad ning jäävad Sinuga igavesti.

Oled seminari läbinud, ent vajad personaalset nõustamist?

Unehaldjas on Sulle hea meelega abiks! Tutvu seminari järeltoe võimalustega.