Mida lapsevanemad meie kohta ütlevad

Керли Окас

Керли Окас

Unenõustaja, doula ehk pere- ja sünnitoetaja, imetamisnõustaja, raseduskriisi nõustaja, magistrikraadiga võrdsustatud bakalaureus kasvatusteadustes.

Ma väga soojalt soovitan Unehaldjate teenust, kui on probleeme lapse unega. Ma küll lugesin raamatuid ja internetist materjale, kuid siiski tundsin, et ma üksi ei saa hakkama. Nõustaja Kerli abiga sain tagasi võimaluse magada rohkem kui 2h öösel järjest. Laps, kes uinus vaid rinnal, jäi alates 1. õhtust ise magama ilma nututa! 

– Anneli

Meie beebil oli väga tugev kussutamise assotsiatsioon sees. Minu viimaseks piisaks oligi tunne, et olen endaga täiesti tupikus. Lisaks olin muutunud närviliseks ning peresuhted samuti kannatasid kogu olukorra tõttu. Otsisin sõbrannadelt abi ning sain soovituse kasutada Unehaldjat. Kõik 3 sõbrannat olid abi saanud ning sain minagi. Elu on peale abi otsimist totaalselt muutnud ning olen rohkem kui tänulik kõige eest! Soovitan kõigile, kes tunnevad et piir on käes.

– Maria

Terve pere uni paranes märgatavalt veidi rohkem kui nädalaga. Olin iseseisva uinumise õpetamist ja lutist võõrutamist veidi peljanud ja alateadlikult edasi lükanud. Tagasi mõeldes oleks pidanud selle kindlasti juba palju varem ette võtma. Jagatud mure on pool muret ja see tunne aitas mind nõustamisprotsessi ajal väga palju. Olen Unehaldjalt palju abi ja tuge saanud nii seminaride kui nõustamiste näol.

– Kadri

Tänu põhjalikule uneplaanile ja pidevale tagasisidele suutsime elukaaslasega püsida samal lainel ning oli enesekindlust minna edasi rasketel hetkedel. Juba mõne päevaga nägime suuri muutusi. Tudule mineku aeg on nüüd igati mõnus hetk kõigile, poiss magab terve öö ning vanematel on iga õhtu natuke aega ka endale.

– Kadri

Miks juba rohkem peresid ei tea, et väike beebi ei pea võrduma konte murdva väsimusega? Kui jutustan tuttavatele oma kogemusest leebe unekooliga, vaadatakse enamasti mind suu ammuli, et kuidas see võimalik on, et beebi ise uinub. Saime ainult rinnal magava beebi Unehaldja abiga kõigest mõne päevaga oma voodisse ise uinuma ja öösiti 8-9 korra asemel 3 korda ärkama ja sööma. See oli ainuõige ja parim otsus Unehaldja poole pöörduda.

– Maile

Suurepärane kogemus unenõustaja ning unenõustamisega. Laps, kes ei osanud iseseisvalt uinuda, ärkas mitu korda öösiti nuttes, magas juba unekooli teisel ööl terve öö! Sellisest tulemusest ei osanud undki näha! Pidev unenõustaja tugi ja suunamine aitas nii palju. Iga pisem muutus lapse unes oli loogiline ja vajadusel lihtsasti muudetav! Nüüdseks magab meie aastane poeg oma toas. Me lihtsalt viime ta voodisse, soovime head und ja tuleme ära. Laps jääb iseseisvalt magama. Soovitan kõigile, kel lapse unedega keeruline, küsida abi ja nõu unehaldjatelt!

– Jaana

Kui oma kolmanda lapsega taas uneraskustega võitlesin (nii enda kui beebi omaga), otsustasin 6-kuusega abi otsida. Tuttav soovitas Unehaldjat. Kohe esimesest vestlusest nõustajaga tundsin, et ta on hingega asja juures. Kogu nõustamisprotsessi ajal oli ta meie jaoks olemas ja äpp, mille kaudu suhtlesime, oli lihtsalt suurepärane. Vastavalt lapse käitumisele sai plaane ka jooksvalt kohendatud. Ma olen südamest tänulik saadud abi eest – öösiti magab nii beebi kui ka mina! Olen Unehaldjat mitmele tuttavale soovitanud.

– Margit

Unehaldjas mitte ainult ei päästnud mind, vaid kogu meie pere! Pärast sisukat konsultatsiooni ja põhjalikku uneplaani ning nippe, uinus mu unelaulu ja kussutamise saatel uinunud beebi juba esimesel õhtul iseseisvalt ja seda vaid 20 minutiga! Kogu protsess ja nn “trenn” oli leebe ja lapsest ning kogu ülejäänud perest lähtuv. Ma tänan siiani teid mõttes ja ka ennast, et tee teie juurde leidsin ning kogu väsimuse ja stressi uue uinaku ees unustada sain! Tänan ja veelkord tänan teid!

– Tiina

Tänu unenõustamisele ja lapsele loodud eakohasele päevakavale saime tagasi kontrolli oma päevade ja ööde üle. Iseäranis suure efekti andis lapse magamakolimine oma voodisse, kui seniajani oli ta eranditult uinunud rinnal ja maganud kaisus. Lõpuks juba segasime üksteist ning keegi ei saanud magada. Tunnen, et läbi nõustamise olen justkui läbinud individuaalse koolituse ning nüüd oman vajalikke tööriistu, et ise julgemini ja intuitiivsemalt otsuseid, mis puudutavad lapse päevarütmi ja und, vastu võtta. Aitäh unehaldjale suure toetuse ja tarkuste eest. Tundsin kogu unekooli vältel, et oleme väga hoitud ja toetatud!

– Signe

Nägime suuri muutusi juba esimese paari päevaga, kui võõrutasime kaksikud lutist ning lõpetasime magama kussutamise. See kõik läks oodatust lihtsamalt ja lapsed harjusid kiiresti. Kogu protsess käis tulemuste mõttes natuke üles-alla, aga paari nädalaga saime suurematele muredele lahenduse. Uneprobleemide kohta öeldakse palju, et läheb mööda, aga see võib paraku võtta väga kaua ja oma uni ning meelerahu on kindlasti väga väärt unenõustamist.

– Grete

Элиана Коов

Элиана Коов

Unenõustaja, doula ehk pere- ja sünnitoetaja, imetamisnõustaja, raseduskriisi nõustaja, bakalaureusekraad psühholoogias

Моинка Валгма

Моинка Валгма

Unenõustaja, doula ehk pere- ja sünnitoetaja, imetamisnõustaja

Ütlen ausalt, et ma poleks iial uskunud, et aastasest lapsest, kes jääb magama vaid kussutades ning ärkab öösel iga paari tunni tagant, saab ühe kuu möödudes iseseisev uinuja, kes magab kogu öö. Tänu unenõustaja nippidele saime sellega kenasti hakkama. Ütleks, et päästetud said nii minu närvid, kui ka meie paarisuhe, mis tahes tahtmata magamatuse all kõvasti kannatas. Aitäh!

– Eveli

Unehaldjas on kindel tugi Sinu kõrval, pühib minema ebakindluse ja aitab Sul olla järjekindel ning mitte alla anda. Minu jaoks oli üllatav, et kui laps õppis ise oma voodis uinuma, kadusid ka öised ärkamised ilma suurema pingutuseta. Terve pere saab nüüd end välja puhata ning päevad on palju rõõmsamad. Tuttav, kes Unehaldjat mulle soovitas, ütles, et see on parim investeering üldse. Nõustun 100%.

– Marin

Minu kogemus Unehaldjas Monikaga on lihtsalt imeline! Laps hakkas väga kiiresti magama oma voodis ja uinus iseseisvalt. Kõik see, mida pidasin võimatuks, muutus võimalikuks vaid kahe nädalaga. Selline tulemus saabki tulla vaid imetoreda nõustajaga, kes on toeks igal hetkel!

– Maarja

Unehaldjas aitas kõik mulle juba teadaolevad tarkused õigesse järjekorda panna! Esimese lapse näitel arvasin, et toimin teisega sarnaselt, aga tema puhul ei töötanud see üldse. Siin oligi suur abi nõustamisest, kus sai üks-ühele kõik räägitu nö õigetesse riiulitesse sättida ja abi oli kiire tulema! Poja, kes ärkas öösel vahel lausa 8 korda, magas teisel ööl peaaegu 12 tundi jutti! Super rahul! Ilma naljata – Monika ongi unehaldjas! 🙂

– Elina

Läbi nõustamise muutus lapse uni pikemaks – nii öösel kui päeval. Meil kaotas laps ise ära kõik söömised öösel pärast unekooli! Ei uskunud, et see nii võib minna. Tean, et pärast unekooli ja nõustamisi ei lõpe tegelemine unega, aga tunnen ennast enesekindlamalt ning nõustaja tugi oli ääretult väärtuslik.

– Merit

Ma olin kindel, et minu laps ongi kõige halvem magaja. Peale 7 kuud võimlemispallil magama kussutamist otsustasime abi otsida (ööpäevas 7 korda, ühes kuus 210 korda ja 7 kuu jooksul 1470 korda kussutasime last magama). Kuulsin Unehaldjast sõbrannalt, kelle laps magas juba teine öö 12h. Isegi, et lähedasel oli hea kogemus, olin ikka skeptiline. Ja ma ütlen, see oli parim otsus! Laps uinus iseseisvalt juba esimesel ööl oma toas, oma voodis. Paari päevaga magas ta 2 pikka und päeval ja 12h jutti öösel. Mitte mingit nutukooli nagu kardetakse. Mul ei ole piisavalt häid sõnu, et seda õnne kirjeldada. Tahaks tervele maailmale kuulutada, kelle lapsed ei maga, et võtke Unehaldjaga ühendust.

– Marleen

Pöördusime Unehaldjate poole juba viimases hädas. Meie 11-kuused kaksikud olid öösiti iga 1-2 tunni tagant üleval, tüdruk tissi otsas ja poisile andsime piimasegu ja tagatipuks alustas poiss päeva igal hommikul 4:30-5:00, lisaks veel lõunauned kärus, mis tähendas 3-tunniseid kärutiire iga päeva ja iga ilmaga. Nüüdseks, kuu aega hiljem, magavad mõlemad lapsed vähemalt 12h ööund ja 2-2,5h lõunaund oma voodites. Juba teisel ööl magasid nad terve öö ilma meie sekkumiseta ja kõva nuttu, milleks olime ennast valmis pannud, kokkuvõttes ei olnudki, kõik läks kuidagi väga loomulikult. Meil vanematena algas nüüd igatahes nagu uus elu, varem oli unevõlg nii suur, et alasime nagu halli udu sees.

– Merilin

Imeline Unehaldjas Hanna tuli minu ellu just siis, kui vajasin teda kõige enam.
Tänu temale õppisin palju uut laste une kohta ja hakkasin tema soovitusi ka koheselt oma lapse peal rakendama, sest kriitiline hetk minu murdumiseks oli kätte jõudnud. See mis edasi juhtus on veel siiani minu jaoks suur ime….see TOIMISKI, päriselt! Mul on kodus väljapuhanud ning rõõmus laps ja ka minu enda uni on nüüd hoopis midagi muud kui see oli enne.

– Merlin

Beebide une kohta võib internetist ja raamatutest lõputult infot leida, aga minu jaoks oli Unehaldja toe puhul kõige väärtuslikum kinnitus, et teen asju õigesti, ja võimalus küsida nõu, kui kõik ei sujunud plaanipäraselt. Üksi ei oleks ma suutnud olla piisavalt järjepidev ja enesekindel, et õpetada oma laps iseseisvalt uinuma, kuid nüüd jääb ta alati oma voodis ise magama ning teeb pikki lõunauinakuid ja 12-tunniseid ööunesid!

– Marie

Unenõustamine muutis meie elu! Laps uinub nüüd ise ja väga kiiresti. Kui varem ärkas laps öö jooksul ca 10 korda, siis nüüd vaid 2 korda. Me kahetseme vaid seda, et juba varem abi ei otsinud.

– Krista

Ханна Саар

Ханна Саар

Unenõustaja, Unehaldja tegevjuht, magistrikraad psühholoogias

Tagasiside Unehaldjas Kerlile

Ma väga soojalt soovitan Unehaldjate teenust, kui on probleeme lapse unega. Ma küll lugesin raamatuid ja internetist materjale, kuid siiski tundsin, et ma üksi ei saa hakkama. Nõustaja Kerli abiga sain tagasi võimaluse magada rohkem kui 2h öösel järjest. Laps, kes uinus vaid rinnal, jäi alates 1. õhtust ise magama ilma nututa! 

– Anneli

Meie beebil oli väga tugev kussutamise assotsiatsioon sees. Minu viimaseks piisaks oligi tunne, et olen endaga täiesti tupikus. Lisaks olin muutunud närviliseks ning peresuhted samuti kannatasid kogu olukorra tõttu. Otsisin sõbrannadelt abi ning sain soovituse kasutada Unehaldjat. Kõik 3 sõbrannat olid abi saanud ning sain minagi. Elu on peale abi otsimist totaalselt muutnud ning olen rohkem kui tänulik kõige eest! Soovitan kõigile, kes tunnevad et piir on käes.

– Maria

Terve pere uni paranes märgatavalt veidi rohkem kui nädalaga. Olin iseseisva uinumise õpetamist ja lutist võõrutamist veidi peljanud ja alateadlikult edasi lükanud. Tagasi mõeldes oleks pidanud selle kindlasti juba palju varem ette võtma. Jagatud mure on pool muret ja see tunne aitas mind nõustamisprotsessi ajal väga palju. Olen Unehaldjalt palju abi ja tuge saanud nii seminaride kui nõustamiste näol.

– Kadri

Tänu põhjalikule uneplaanile ja pidevale tagasisidele suutsime elukaaslasega püsida samal lainel ning oli enesekindlust minna edasi rasketel hetkedel. Juba mõne päevaga nägime suuri muutusi. Tudule mineku aeg on nüüd igati mõnus hetk kõigile, poiss magab terve öö ning vanematel on iga õhtu natuke aega ka endale.

– Kadri

Miks juba rohkem peresid ei tea, et väike beebi ei pea võrduma konte murdva väsimusega? Kui jutustan tuttavatele oma kogemusest leebe unekooliga, vaadatakse enamasti mind suu ammuli, et kuidas see võimalik on, et beebi ise uinub. Saime ainult rinnal magava beebi Unehaldja abiga kõigest mõne päevaga oma voodisse ise uinuma ja öösiti 8-9 korra asemel 3 korda ärkama ja sööma. See oli ainuõige ja parim otsus Unehaldja poole pöörduda.

– Maile

Tagasiside Unehaldjas Elianale

Suurepärane kogemus unenõustaja ning unenõustamisega. Laps, kes ei osanud iseseisvalt uinuda, ärkas mitu korda öösiti nuttes, magas juba unekooli teisel ööl terve öö! Sellisest tulemusest ei osanud undki näha! Pidev unenõustaja tugi ja suunamine aitas nii palju. Iga pisem muutus lapse unes oli loogiline ja vajadusel lihtsasti muudetav! Nüüdseks magab meie aastane poeg oma toas. Me lihtsalt viime ta voodisse, soovime head und ja tuleme ära. Laps jääb iseseisvalt magama. Soovitan kõigile, kel lapse unedega keeruline, küsida abi ja nõu unehaldjatelt!

– Jaana

Kui oma kolmanda lapsega taas uneraskustega võitlesin (nii enda kui beebi omaga), otsustasin 6-kuusega abi otsida. Tuttav soovitas Unehaldjat. Kohe esimesest vestlusest nõustajaga tundsin, et ta on hingega asja juures. Kogu nõustamisprotsessi ajal oli ta meie jaoks olemas ja äpp, mille kaudu suhtlesime, oli lihtsalt suurepärane. Vastavalt lapse käitumisele sai plaane ka jooksvalt kohendatud. Ma olen südamest tänulik saadud abi eest – öösiti magab nii beebi kui ka mina! Olen Unehaldjat mitmele tuttavale soovitanud.

– Margit

Unehaldjas mitte ainult ei päästnud mind, vaid kogu meie pere! Pärast sisukat konsultatsiooni ja põhjalikku uneplaani ning nippe, uinus mu unelaulu ja kussutamise saatel uinunud beebi juba esimesel õhtul iseseisvalt ja seda vaid 20 minutiga! Kogu protsess ja nn “trenn” oli leebe ja lapsest ning kogu ülejäänud perest lähtuv. Ma tänan siiani teid mõttes ja ka ennast, et tee teie juurde leidsin ning kogu väsimuse ja stressi uue uinaku ees unustada sain! Tänan ja veelkord tänan teid!

– Tiina

Tänu unenõustamisele ja lapsele loodud eakohasele päevakavale saime tagasi kontrolli oma päevade ja ööde üle. Iseäranis suure efekti andis lapse magamakolimine oma voodisse, kui seniajani oli ta eranditult uinunud rinnal ja maganud kaisus. Lõpuks juba segasime üksteist ning keegi ei saanud magada. Tunnen, et läbi nõustamise olen justkui läbinud individuaalse koolituse ning nüüd oman vajalikke tööriistu, et ise julgemini ja intuitiivsemalt otsuseid, mis puudutavad lapse päevarütmi ja und, vastu võtta. Aitäh unehaldjale suure toetuse ja tarkuste eest. Tundsin kogu unekooli vältel, et oleme väga hoitud ja toetatud!

– Signe

Nägime suuri muutusi juba esimese paari päevaga, kui võõrutasime kaksikud lutist ning lõpetasime magama kussutamise. See kõik läks oodatust lihtsamalt ja lapsed harjusid kiiresti. Kogu protsess käis tulemuste mõttes natuke üles-alla, aga paari nädalaga saime suurematele muredele lahenduse. Uneprobleemide kohta öeldakse palju, et läheb mööda, aga see võib paraku võtta väga kaua ja oma uni ning meelerahu on kindlasti väga väärt unenõustamist.

– Grete

Tagasiside Unehaldjas Monikale

Ütlen ausalt, et ma poleks iial uskunud, et aastasest lapsest, kes jääb magama vaid kussutades ning ärkab öösel iga paari tunni tagant, saab ühe kuu möödudes iseseisev uinuja, kes magab kogu öö. Tänu unenõustaja nippidele saime sellega kenasti hakkama. Ütleks, et päästetud said nii minu närvid, kui ka meie paarisuhe, mis tahes tahtmata magamatuse all kõvasti kannatas. Aitäh!

– Eveli

Unehaldjas on kindel tugi Sinu kõrval, pühib minema ebakindluse ja aitab Sul olla järjekindel ning mitte alla anda. Minu jaoks oli üllatav, et kui laps õppis ise oma voodis uinuma, kadusid ka öised ärkamised ilma suurema pingutuseta. Terve pere saab nüüd end välja puhata ning päevad on palju rõõmsamad. Tuttav, kes Unehaldjat mulle soovitas, ütles, et see on parim investeering üldse. Nõustun 100%.

– Marin

Minu kogemus Unehaldjas Monikaga on lihtsalt imeline! Laps hakkas väga kiiresti magama oma voodis ja uinus iseseisvalt. Kõik see, mida pidasin võimatuks, muutus võimalikuks vaid kahe nädalaga. Selline tulemus saabki tulla vaid imetoreda nõustajaga, kes on toeks igal hetkel!

– Maarja

Unehaldjas aitas kõik mulle juba teadaolevad tarkused õigesse järjekorda panna! Esimese lapse näitel arvasin, et toimin teisega sarnaselt, aga tema puhul ei töötanud see üldse. Siin oligi suur abi nõustamisest, kus sai üks-ühele kõik räägitu nö õigetesse riiulitesse sättida ja abi oli kiire tulema! Poja, kes ärkas öösel vahel lausa 8 korda, magas teisel ööl peaaegu 12 tundi jutti! Super rahul! Ilma naljata – Monika ongi unehaldjas! 🙂

– Elina

Läbi nõustamise muutus lapse uni pikemaks – nii öösel kui päeval. Meil kaotas laps ise ära kõik söömised öösel pärast unekooli! Ei uskunud, et see nii võib minna. Tean, et pärast unekooli ja nõustamisi ei lõpe tegelemine unega, aga tunnen ennast enesekindlamalt ning nõustaja tugi oli ääretult väärtuslik.

– Merit

Tagasiside Unehaldjas Hannale

Ma olin kindel, et minu laps ongi kõige halvem magaja. Peale 7 kuud võimlemispallil magama kussutamist otsustasime abi otsida (ööpäevas 7 korda, ühes kuus 210 korda ja 7 kuu jooksul 1470 korda kussutasime last magama). Kuulsin Unehaldjast sõbrannalt, kelle laps magas juba teine öö 12h. Isegi, et lähedasel oli hea kogemus, olin ikka skeptiline. Ja ma ütlen, see oli parim otsus! Laps uinus iseseisvalt juba esimesel ööl oma toas, oma voodis. Paari päevaga magas ta 2 pikka und päeval ja 12h jutti öösel. Mitte mingit nutukooli nagu kardetakse. Mul ei ole piisavalt häid sõnu, et seda õnne kirjeldada. Tahaks tervele maailmale kuulutada, kelle lapsed ei maga, et võtke Unehaldjaga ühendust.

– Marleen

Pöördusime Unehaldjate poole juba viimases hädas. Meie 11-kuused kaksikud olid öösiti iga 1-2 tunni tagant üleval, tüdruk tissi otsas ja poisile andsime piimasegu ja tagatipuks alustas poiss päeva igal hommikul 4:30-5:00, lisaks veel lõunauned kärus, mis tähendas 3-tunniseid kärutiire iga päeva ja iga ilmaga. Nüüdseks, kuu aega hiljem, magavad mõlemad lapsed vähemalt 12h ööund ja 2-2,5h lõunaund oma voodites. Juba teisel ööl magasid nad terve öö ilma meie sekkumiseta ja kõva nuttu, milleks olime ennast valmis pannud, kokkuvõttes ei olnudki, kõik läks kuidagi väga loomulikult. Meil vanematena algas nüüd igatahes nagu uus elu, varem oli unevõlg nii suur, et alasime nagu halli udu sees.

– Merilin

Imeline Unehaldjas Hanna tuli minu ellu just siis, kui vajasin teda kõige enam.
Tänu temale õppisin palju uut laste une kohta ja hakkasin tema soovitusi ka koheselt oma lapse peal rakendama, sest kriitiline hetk minu murdumiseks oli kätte jõudnud. See mis edasi juhtus on veel siiani minu jaoks suur ime….see TOIMISKI, päriselt! Mul on kodus väljapuhanud ning rõõmus laps ja ka minu enda uni on nüüd hoopis midagi muud kui see oli enne.

– Merlin

Beebide une kohta võib internetist ja raamatutest lõputult infot leida, aga minu jaoks oli Unehaldja toe puhul kõige väärtuslikum kinnitus, et teen asju õigesti, ja võimalus küsida nõu, kui kõik ei sujunud plaanipäraselt. Üksi ei oleks ma suutnud olla piisavalt järjepidev ja enesekindel, et õpetada oma laps iseseisvalt uinuma, kuid nüüd jääb ta alati oma voodis ise magama ning teeb pikki lõunauinakuid ja 12-tunniseid ööunesid!

– Marie

Unenõustamine muutis meie elu! Laps uinub nüüd ise ja väga kiiresti. Kui varem ärkas laps öö jooksul ca 10 korda, siis nüüd vaid 2 korda. Me kahetseme vaid seda, et juba varem abi ei otsinud.

– Krista

6-kuune laps, kes muidu jäi magama ainult süles kiigutades, uinus unenõustamise teisel päeval ise 20-minutiga. Oma voodis! See oli meie jaoks suur saavutus.

Tõenäoliselt mu elu kõige paremini kulutatud paarsada eurot. Suur tänu Elianale, tänu kellele meie väljakutseid esitanud pätu nüüd hästi magab ning sõidab rõõmuga nii kärus kui autos.

Kahe lapse emana olen korduvalt unehaldjate abi kasutanud ja iga kord on lapse uni ning ka minu elukvaliteet seeläbi oluliselt paranenud.

Minu ainuke viga oli see, et ma ootasin Unehaldja poole pöördumisega liiga kaua. Niiet esiteks soovitan ma abi otsida kohe, mitte oodata 11 kuud(!), kuni nii vanemad kui ka beebi on magamatusest või ebakvaliteetsest unest üdini kurnatud.

Personaalne ja soe lähenemine, äärmiselt toetav ja igal hetkel olemas nõustamine, ja mis peamine: rahulikum ja kvaliteetsem uni kogu perele.

Tagasiside seminaridele ja kursustele

Seminar laste une kohta päästis minu närvikava ja suhted mehega. Pärast nende nippide kasutuselevõttu magab mu aasta ja ühekuune öö läbi ilma ärkamata 11-12 tundi, varem võisime sellisest asjast vaid “und” näha, samuti on päevauned paigas ning ta uinub enamasti iseseisvalt, oma voodis, ilma nututa. Naudin nüüd emarolli hoopis enam ja ootan uue beebi sündi, sest tean juba ette, et sel korral läheb meil selle uneteemaga lihtsamalt.

– Sigrit

Jäin uneseminariga väga rahule – sain olemasolevatele teadmistele kinnitust ning uusi teadmisi ohtralt juurde. Oskan nüüd palju paremini aru saada oma lapse unest ning sellest, kuidas emana seda suunata saan. Kokkuvõttes võidame sellest nii mina kui ka laps. Olen südamest tänulik, et sellisel seminaril osaleda sain ning soovitan seda kõikidele värsketele vanematele, kes maadlevad uneprobleemidega.

– Marit

Mul on ülimalt hea meel, et sellest seminarist osa võtsin. Sain nii palju kasulikke nippe ja informatsiooni, mis teevad beebi magama saamise lihtsamaks. Aitäh Teile, et teete selliseid imelisi asju!

– Kadi

Ääretult kasulik seminar. Kartsin esialgu, et seminarist ei pruugi kaksikute une parandamisel abi olla ja tuleb lisaks nõustaja teenust kasutada, kuid õnneks ma eksisin. Uni paranes juba paari päevaga. Nädal hiljem magasid kaksikud juba rahulikult 12 tundi läbi öö. Kahju vaid, et seminari varem läbi ei teinud.

– Kairit

Ma olen nii tänulik, et olete kokku pannud sellise imelise töövahendi. See andis mulle nii palju teadmisi. Minu, mu kaaslase ja mu beebikese uni on nüüd nii palju parem. Me kõik oleme kohe palju õnnelikumad. Unekool andis tulemusi juba paari päevaga. Esimene öö oli kõige keerulisem, järgmine juba kergem jne. Ma tõesti ei teadnud nii paljusid nippe, mis nüüd tunduvad nii loogilisena. Aitäh, et olete ja aitasite!

– Pille-Riin

Sain väga põhjaliku ülevaate beebide une parandamisest. Kui enne olid minu teadmised selles osas lünklikud (informatsiooni antud teemal leidub väga palju, kuid palju on ka vastuolusid ja nüansse), siis sealt leidsin vastused oma küsimustele ja kõhklustele. Omandatud teadmiste rakendamine päästis minu randmed ja selja, mis olid rohkest ja pidevast kussutamisest üles ütlemas. Tänu sellele on minu lapse ja ka minu enda uni oluliselt paranenud ning mul ei teki enam ärevust õhtuse magamapaneku eel. Samuti sain tagasi aja iseendale ja mehele.

– Liisi

Olime pool aastat väga hädas beebi lühikeste päevaunedega, mis kestsid vaid 30-45 minutit, ning magama panekuga, mis tähendas meie jaoks pikka nuttu ja kussutamist. Tänu unekeskkonna loomise soovitustele, päevakavadele ja rahustamismeetodile, saime beebi uned 1-2 tunni pikkusteks ja seitsmendaks elukuuks magas beebi öösiti 11 tundi järjest kordagi ärkamata. Meie jaoks oli kõige raskem otsus- kas teha unekooli või mitte, kuid täna võin öelda, et selle tulemusena paranes meie beebi uni ja ärkveloleku kvaliteet ning meie vanematena saime samuti palju rohkem oma aega, mis aitas suhet tervena hoida.

– Diana

Kolmanda lapse vanematena olime laste une kohta üht-teist lugenud ja kogenud, ent Unehaldja seminar andis meile veel palju uut teadmist. Saime näiteks juurde tehnikaid ja enesekindlust, kuidas aidata lapsel õppida end uinumiseks rahustama. Seminari algusest peale oli näha, et Unehaldjas on pädev, valdab teemat süvitsi ja tal on väga palju jagada. Meeldis, et tal on erialane haridus ning ta käsitles teemat süsteemselt ja selgelt. Salvestuse järel saadetud kokkuvõtlik PDF-fail oli samuti meeldiv üllatus. Soovitame!

– Kristel