Индивидуальная консультация

lastele vanuses 4 kuud – 5 aastat

Kas maadled lapse unega?

Beebi

N

ärkab öösiti mitmeid kordi?

N

vajab sagedast öist toitmist?

N

teeb vaid lühikesi uinakuid (<60min)?

N

ärkab järjepidevalt hommikuti väga vara?

N

uinub kaua, nutuselt?

N

uinub ainult rinnal, süües või süles kiigutades?

N

uinakud on iga päev eri ajal, kuigi sooviksid rohkem regulaarsust?

Väikelaps

N

ärkab öösiti mitu korda?

N

ärkab öösiti nuttes või hüsteeriliselt?

N

vajab endiselt öist toitmist?

N

uinub ainult rinnal, süües või süles kiigutades?

N

protesteerib uinakute või ööune vastu?

N

uinub kaua või nutuselt?

N

ärkab järjepidevalt hommikuti väga vara?

Малыш

N

ärkab öösiti mitu korda?

N

ärkab öösiti nuttes või hüsteeriliselt?

N

uinub vanema juuresolekul, kuid sooviksid seda muuta?

N

protesteerib uinaku või ööune vastu?

N

keeldub enda voodis magamast?

N

uinub kaua või väga hilja õhtul?

N

ärkab järjepidevalt hommikuti väga vara?

Peale 7 kuud võimlemispallil magama kussutamist otsustasime abi otsida. Laps uinus iseseisvalt juba esimesel ööl oma toas, oma voodis. Paari päevaga magas ta 2 pikka und päeval ja 12h jutti öösel. Mul ei ole piisavalt häid sõnu, et seda õnne kirjeldada. Tahaks tervele maailmale kuulutada, kelle lapsed ei maga, et võtke Unehaldjaga ühendust. Nii, nii tänulik!

Marleen

Ma väga soojalt soovitan Unehaldjat, kui on probleeme lapse unega. Lugesin küll raamatuid ja internetist materjale, kuid tundsin, et ma üksi ei saa hakkama. Nõustaja Kerli abiga sain tagasi võimaluse magada rohkem kui 2h öösel järjest. Laps, kes uinus vaid rinnal, jäi alates 1. õhtust ise magama ilma nututa!

Anneli

Unehaldjas päästis kogu meie pere! Pärast sisukat konsultatsiooni ja põhjalikku uneplaani ning nippe, uinus mu unelaulu ja kussutamise saatel uinunud beebi juba esimesel õhtul iseseisvalt ja seda vaid 20 minutiga! Kogu protsess ja nn “trenn” oli leebe ja lapsest ning kogu ülejäänud perest lähtuv. Ma tänan siiani teid mõttes ja ka ennast, et tee teie juurde leidsin ning kogu väsimuse ja stressi uue uinaku ees unustada sain!

Tiina

Unehaldjatelt saime väga põhjaliku uneplaani, koos eakohase päevakava, rahustamistehnikate ja muu sinna juurde kuuluvaga. Nüüdseks, kuu aega hiljem, magavad mõlemad lapsed vähemalt 12h ööund ja 2-2,5h lõunaund oma voodites.

Merilin

Minu 10 kuune preili ärkas öösiti viimastel nädalatel iga tunni takka või veel tihedamalt. Nüüd magab 12-13 tundi järjest ilma ärkamata ja meil juba esimesest unekooli õhtust nii.

Eleri

Beebide une kohta võib internetist ja raamatutest lõputult infot leida, aga minu jaoks oli Unehaldja toe puhul kõige väärtuslikum kinnitus, et teen asju õigesti, ja võimalus küsida nõu, kui kõik ei sujunud plaanipäraselt. Üksi ei oleks ma suutnud olla piisavalt järjepidev ja enesekindel, et õpetada oma laps iseseisvalt uinuma, kuid nüüd jääb ta alati oma voodis ise magama ning teeb pikki lõunauinakuid ja 12-tunniseid ööunesid!

Marie

Полноченный сон...

tugevdab lapse (ja vanema) immuunsüsteemi

снижает стресс (у вас, ребенка и вашей семьи в целом)

повышает способность ребенка концентрироваться и учиться (сейчас, и позже в школе)

помогает предотвратить поздний лишний вес и гиперактивность

aitab lapsel oma emotsioone reguleerida, suurendades frustratsiooitaluvust ning vähendades jonnihooge

помогает всей получать больше удовольствия от совместного времяпрепровождения

эффективно облегчиает симптомы послеродовой депрессии

Рамки Спокойного Сна

Me vaatleme und terviklikult, võttes arvesse kõiki und mõjutavaid tegureid.

Биология

Teadmised une bioloogiast aitavad mõista probleemide tagamaid, püstitada realistlikke eesmärke, optimeerida среду для сна и составить распорядок дня.

Развитие

Pidades silmas lapse фазы развития, leiame kõige paremini toimivad lahendused ning mõistame, kuidas lapse hetkeline areng tema und mõjutada võib. See aitab meil ka hinnata tema une – ja toitainevajadusi ning luua turvalist среду для сна. 

Привязанность

Püüame mõista Sinu ja lapse vahelise отношений omadusi, et leida uneprobleemidele lahendused, mis sobivad Sinu kasvatusstiiliga ning toetada Sind kogu protsessi vältel Sulle sobivate võtetega.

Среда

Мы помогаем оптимизировать среду для снаребенка, чтобы это соответствовало с его потребностям развитияЭто значит, что ему легче заснуть и, следовательно, легче соблюдать соответствующий возрасту päevakava järgida. 

Päevarütm

Eakohane päevakava, mis juhindub lapse биологических потребностях tagab, et tema une- ja toitumisvajadused on rahuldatud. Kindel päevarütm toetab paremat ööund, pikemaid uinakuid ning lapse развитию и росту.

uneharjumused

В соответствии с Твоим стилем воспитания õpetame Sulle meetodid, mille abil lapse ebasoodsaid uneharjumusi leebelt ning hoolivalt muuta. Kuidas ja millal me neid muutuseid läbi viime, oleneb lapse стадии развития. Kõik muudatused on toetatud eakohase päevakava и среды где ребенок спит.

Хорошо Спящий Ребенок

ВИРТУАЛЬНЫЙ КОНСУЛЬТАЦИОННЫЙ ПАКЕТ

Проконсультируйтесь с экспертом вместо того, чтобы часами просматривать противоречивую информацию в Интернете или пробовать 15 разных советов (из которых в итоге ни один не помогает!)

Мы поможем Вам понять потребности сна Вашего ребенка, чтобы он высыпался

Мы дадим Вам четкие и практичные инструкции о том, как внести изменения с минимальными слезами

Научитесь видеть сон Вашего ребенка в целом, чтобы найти способ, подходящий для вашей семьи

Paketis sisaldub:

R

Une põhjalik hindamine

une hindamise küsimustiku abil
R

Консультацию по сну

45-60-minutiline veebikonsultatsioon videokõne (Zoom/Google Meet) või telefoni teel
R

personaliseeritud uneplaan

Sinu lapse vajadustest lähtuv eakohane uneplaan konsultatsioonis kokkulepitud lähenemisega (kirjalikult PDF formaadis)
R

Поддержку в течение процесса

12 päeva igapäevast (v.a nädalavahetuseti ja riiklikel pühadel) personaalset järeltuge muutuste elluviimiseks läbi meie päevalogi süsteemi

R

Дополнительный звонок после окончания периода поддержки

Дополнительный 20-минутный звонок в течение 2 недель после окончания периода поддержки

235,00

* Tasuda on võimalik ka kolmes võrdses osas või järelmaksuga

Kui soovid veenduda, et meie pakutav lähenemine on Sinu perele sobiv, võid enne paketi seotamist läbida TASUTA esmase konsultatsiooni.

NB! Hetkel saab unenõustamise paketiga nõustamist alustada 3-10 päeva jooksul.

Часто задаваемые вопросы

Нужно ли мне делать «школу сна» ребёнку?

MittНе обязательно. Unehaldjas занимается не только с вопросами сна. Мы рассматриваем сон холистический и складываем все части пазла сна в целостную картину с помощью Рамок Спокойного Сна. Мы даем уверенность, которая необходима для изменения ситуации, и при этом максимально избегаем слез.

Однако может случиться так, что частью этого процесса является обучение ребёнка новым навыкам успокоения себя, которые помогают преодолеть ассоциации, мешающие хорошему сну. Несмотря на то, что y выражения «школa сна» негативная репутация, мы все тренируем своих детей каждый раз, когда укладываем их спать, даже если не осознаем этого. То, как мы укладываем ребёнка спать, формирует его отношение ко сну. Можно сказать, что мы помогаем родителям «переучить» своих детей – заменять модели поведения, которые не способствуют сну ребенка, на лучшие.

Kui Sa aga tead, et pole hetkel valmis lapse uinumisviisi muutma, kartes rohkeid pisaraid, võib olla parem alustada Sinu lapse vanusele sobiva veebikursusega, mis aitab Sul paremini mõista oma lapse und ja kuidas seda toetada ning annab võimaluse liikuda täielikult omas tempos.

Beebi ja väikelapse une veebikursus

Mudilase une veebikursus

* Мы не пропагандируем методы, когда родители оставляют ребенка плакать в одиночестве пока он не заснет. Существует ряд более мягких и поддерживающих методов.

Будет ли мой ребенок плакать во время этого процесса?

Igasuguste harjumuste muutmine (ka täiskasvanute puhul) kutsub esile frustratsiooni. Ning ainuke viis, kuidas beebid ja väikelapsed oskavad oma rahulolematust väljendada, on nutmine. Kuigi teatav nutmine on ka leebe unekooli jooksul oodatav, aitame Sul last suurtest emotsioonidest toetavalt, mõistvalt ja armastavalt läbi juhtida.
Kuna vaatleme kõiki und mõjutavaid aspekte esmalt Rahuliku Une Raamistiku läbi, saame pisaraid vältida nii palju, kui vähegi võimalik.

Kas ma pean lapse une parandamiseks imetamisest loobuma?

Ei! Lapse une parandamiseks ei pea Sa imetamist lõpetama! Meie väljapakutud eakohased päevakavad soovitavad regulaarseid söötmiskordi, kuna see tagab, et beebi saab päeva jooksul piisavas koguses toitaineid ja kaloreid nii tahkest toidust (kui see on eakohane) ja piimast. See soodustab pikemat ööund. Kuid võid olla rahulik – pikaajaline imetamine ning korralik ööuni on samaaegselt saavutatavad!

Samuti ei nõua me, et alla 10-kuune lapse saaks hakkama ühegi öise toitmiseta, vaid toetame lapse toitumisvajadusi lähtuvalt tema arengust ja vajadusest.

Kas ma saan endiselt lapsega koos magada?

Американское общество педиатров рекомендует спать в одной комнате с малышом, но на отдельной поверхности, пока малышу не исполнится 6 месяцев, по возможности первый год. Но исследования показывают, что совместный сон с малышом после 6 месяцев может мешать ему спать. Мы рекомендуем спать с ребенком в одной комнате в течение первых 6 месяцев, а затем переоценивать ситуацию на ежемесячной основе (до тех пор, пока ребенок не достигнет возраста одного года).

Наш опыт показывает, что присутствие родителей может мешать спать малышу уже после 6 месяцев, именно поэтому, в этом возрасте мы иногда рекомендуем укладывать малыша спать в отдельной комнате. Однако, многое зависит от темперамента ребенка – даже детям из одной семьи часто нужны разные подходы. Некоторые малыши спят сладким сном только тогда, когда они спят с родителем, другим это мешает. В любом случае, это ваше решение, где спит ребенок: наша цель - помочь изменить сон ребенка, сделать его максимально глубоким и качественным через школу сна. Неважно, где он спит.

*Независимо от того, где спит ребенок – с родителем, в одной комнате или в отдельной комнате – всегда следуйте инструкциям по безопасному сну.

Можно ли по-прежнему носить ребенка в слинге?

Да, можно. Это способствует эмоциональной связи между вами, развитию языка и моторики ребенка, и гарантирует, что ребенок будет спокойнее и счастливее.
Важно знать, что с 5 месяцев это может привести к привычке короткого сна. Это, в свою очередь, может привести к переутомлению и частым ночным пробуждениям. Поэтому мы все - таки советуем дневной продолжительный сон организовывать дома в кроватке. В то же время, мы понимаем важность гибкости и возможности быть мобильным с ребенком. Особенно, если в семье не один ребенок. В зависимости от возраста ребенка может потребоваться короткий утренний и послеобеденный сон. Такой сон можно спланировать на время прогулки с коляской, и это могло бы стать идеальным вариантом.
Samas mõistame, kui oluline on paindlikkus ja võimalus olla lapsega liikuv. Eriti kui peres on rohkem kui üks laps. Olenevalt lapse vanusest võivad vajalikud olla lühikesed hommikused ja pärastlõunased uinakud. Neid uinakuid on sageli lihtsam õues teha ning lapse magama kandmine või ka kärutamine on siin ideaalseks variandiks.

Что такое план сна?

Мы знаем, что трудно помнить много вещей одновременно. Особенно, когда запасы энергии заканчиваются от недосыпания. Мы также считаем, что легче вносить изменения, когда вся информация находится в письменном виде. Поэтому мы высылаем план сна ребенка в течение 72 часов после консультации.

Oma põhjalikust uneplaanist leiad: 

  • Подробный персональный обзор предлагаемых изменений и индивидуальный план действий, который мы обсуждали на консультации.
  • Много полезной информации, основанной в Рамках Спокойного Сна, с учётом возраста и стадии развития ребенка.

 

 

Kui kiiresti näen muutusi lapse unes?

Kui töötad aktiivselt koos unenõustajaga ning järgid tema antud juhiseid, näed üldjuhul esimesi edusamme juba esimese 3 päeva jooksul, ning märgatavat lapse une paranemist esimese 5-7 päevaga. Võid eeldada, et uute harjumuste kinnistumisel tuleb ette kõikumisi ja ajutisi tagasilangusi – mõnikord muutub lapse uni enne paranemist hoopis mõnevõrra kehvemaks. Olenevalt lapse uneprobleemidest, Sinu valitud lähenemisest ja lõplikust eesmärgist, võtab kogu protsess tavaliselt 10-30 päeva.

Каких результатов я могу ожидать от консультации?

Это во многом зависит от того, на что ребенок биологически способен и какая Твоя точная цель. Например, для 4-месячного малыша может быть реалистичным ожидание 2-3 кормлений за ночь. Хотя он все больше способен успокоить себя самостоятельно, он все еще нуждается в родительской помощи и поддержке. Для годовалого ребенка 11-12-часовой ночной сон реально достижим. Тем не менее, важно, чтобы консультант по сну знал, что Ты ожидаешь от этого процесса, чтобы составить план сна, который соответствует текущей ситуации вашей семьи. Возможно, Твой годовалый ребенок в настоящее время просыпается каждые 2 часа, чтобы поесть, и, возможно, Твоё текущее желание - довести его до 2 кормлений за ночь - это тоже реальная цель! Все консультанты по вопросам сна - это непредубеждённые эксперты, для которых важно направлять родителей приемлемым и подходящим для них способом.

Подходит ли консультирование по вопросам сна для воспитания привязанности?

Me usume, et tugev side lapse ja vanema vahel on une parandamisel väga oluline. Samas ei usu me, et on olemas üks ja ainus õige kasvatusviis. Uuringud näitavad, et kõige olulisem tegur lapse ja vanema lähisuhtes on vanemlik osavõtlikkus ja püsivus. Seega ei ole meie jaoks vahet, kas magad lapsega samas toas või eraldi, imetad või toidad last pudelist – me töötame pühendunult selle nimel, et terve Sinu pere saaks paremini magada ning tagada, et samas oleksid täidetud Sinu lapse füüsilised ja emotsionaalsed vajadused (ja sealjuures mitte Sinu vajaduste arvelt).