10 levinumat unemüüti

tasuta veebiloeng

Kas hea uni on kaasasündinud või omandatud oskus?
Kas last saab harjutada magama hästi ükskõik kus ja millal?
Kas vastab tõele, et mida kauem last üleval hoida, seda paremini ta magab?
Kas kõik lapsed kasvavad uneprobleemidest välja?

Kummutame 10 kõige levinumat unega seotud müüti ja heidame valgust sagedastele eksiarvamustele, mis vanemate seas ringlevad.

Soovid veelgi rohkem oma lapse une kohta teada saada?

Tutvu meie une seminaridega ning saa teada, kuidas Sinu lapse uni areneb, kuidas koostada talle eakohast päevakava ning kuidas jõuda iseseisva uinumise ja tervikliku ööuneni!

vastsündinu

(0-16 nädalat)

Toeta oma pisibeebi und esimesest päevast peale. Anname Sulle teadmised vastsündinu une arengust, võime mõista oma lapse signaale ning praktilised võtted, kuidas kujundada eakohane päevarütm, soodustada rahulikke öid ning ennetada uneprobleeme tulevikus.

Beebi & Väikelaps

(4-24 kuud)

Beebi ja väikelapse une veebikursus sannab põhjaliku, teadusuuringutel põhineva ülevaate beebi unest alates 4.elukuust kuni 2.aastaseks saamiseni koos praktiliste meetoditega, mille abil vähendada öiseid ärkamisi (ja toitmisi), soodustada kosutavaid uinakuid ning kiiret ja lihtsat uinumist.

Mudilane

(2-5 aastat)

Mudilasel on aega kõigeks muuks peale une. Pole vahet, kas maadled uinakute protestiga, öiste ärkamiste või rahuliku uneaja loomisega, mudilase une veebikursus annab Sulle teadmised ja praktilised oskused, et oma lapse uneprobleeme mõista ja lahendada.

Tunned, et vajad uneplaani koostamisel ja muutuste tegemisel rohkem tuge?

Sellisel juhul on individuaalnõustamine mõeldud just Sinu perele! Töötame peredega süvitsi, et uneprobleemid saaksid personaalse, perekeskse ja võimalikult leebe lahenduse. Oma lapse une esmase hinnangu saamiseks ning nõustajaga tutvumiseks broneeri  TASUTA esmane konsultatsioon!