Tasuta videoloengud

Järelvaatamine

10 levinumat unemüüti

Kas hea uni on kaasasündinud või omandatud oskus? Kas last saab harjutada magama hästi ükskõik kus ja millal? Kas vastab tõele, et mida kauem last üleval hoida, seda paremini ta magab? Kas kõik lapsed kasvavad uneprobleemidest välja?

Kummutame 10 kõige levinumat unega seotud müüti ja heidame valgust sagedastele eksiarvamustele, mis vanemate seas ringlevad.

Soovid veelgi rohkem oma lapse une kohta teada saada?

Tutvu meie une seminaridega ning saa teada, kuidas Sinu lapse uni areneb, kuidas koostada talle eakohast päevakava ning kuidas jõuda iseseisva uinumise ja tervikliku ööuneni!

vastsündinu

(0-16 nädalat)

Alusta tervislike uneharjumuste kujundamist juba esimestel elunädalatel, et leevendada unevõlga ja ennetada pikaajalisi uneprobleeme. Õpi, kuidas tuua vastsündinuikka rohkem und ja rõõmu.

Beebi

(5-12 kuud)

Beebi une seminar annab põhjaliku, teadusuuringutel põhineva ülevaate beebi unest kuni esimese sünnipäevani koos praktiliste meetoditega, mille abil uneprobleeme hinnata ja lahendada.

Väikelaps

(12-36-kuud)

Pole vahet, kas maadled uinakute protestiga, sagedaste öiste ärkamiste või rahuliku uneaja loomisega, väikelaste une seminar annab Sulle teadmised ja oskused, et oma lapse uneprobleeme mõista ja lahendada.

Tunned, et vajad uneplaani koostamisel ja muutuste tegemisel rohkem tuge?

Sellisel juhul on individuaalnõustamine mõeldud just Sinu perele! Töötame peredega süvitsi, et uneprobleemid saaksid personaalse, perekeskse ja võimalikult leebe lahenduse. Oma lapse une esmase hinnangu saamiseks ning nõustajaga tutvumiseks broneeri  TASUTA esmane konsultatsioon!