Allahindlus!

Unehaldja tugigrupp Facebookis

9,90/kuus

Tutvumishind!

Praegu liitudes lukustad enda jaoks soodsa kuumakse nii kauaks, kui soovid grupi liige olla 🙂

Sul on küsimused? Meil on vastused! Unehaldja tugigrupp väsinud vanematele on privaatne Facebooki grupp, kus liikmetel on võimalik (soovi korral anonüümselt) küsida unealaseid küsimusi nii palju, kui kulub, ning saad vastuse hiljemalt 24h jooksul.

Oleme saanud lugematul hulgal sõnumeid ja kirju lapsevanematelt, kes tunnevad, et individuaalnõustamine ei ole neile hetkel vajalik või finantsiliselt võimalik, kuid kes tahaks siiski saada vastused mõnele põletavale või kukalt kratsima panevale küsimusele:

  • Kas mu laps magab piisavalt?
  • Kas on ok, kui ma…
  • Kas see on normaalne, kui…
  • Kuidas käituda, kui…
  • Kuidas päevakava sättida, kui…
  • jne

Just selliste küsimuste tarvis lõimegi Unehaldja tugigrupi, kus Sul on võimalik küsida nii palju, kui vajad. Meie unenõustajad on grupis aktiivsed ja vastavad küsimustele 2 korda päevas (nädalavahetuseti kord päevas), küsivad lisainfot ning mõtlevad kaasa, annavad nõu või suunavad vajadusel edasise abi järele.

Liikmena saad ligipääsu privaatsele Facebooki grupile, kasulikke teadmisi igakuistel FB live’idel, kus räägime korduma kippuvatel teemadel. Lisaks sellele on Sulle liikmena esmane konsultatsioon meie juures TASUTA!

NB! Personaalseid uneplaane koostame vaid individuaalnõustamises ning täpsed juhised leebe unekooli läbiviimiseks saad oma nõustajalt või meie une seminaride materjalidest.